Hakkımızda

TURYAP EMLAK ACENTESİ1985 Yılında kurulan TURYAP,batıdaki örneklerine uygun çağdaş emlakçılık modelini ülkemizde hizmete sunmuştur.Bügün Dünya'nın her yanında hizmet sunan yüzlerce emlakın el değiştirmesine aracılık etmektedir.


TURYAP temsilcileri insanların yaşamsal bir karar almalarına bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden,işinin gerektirdiği eğitime sahip,doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş,emlakçılık öncesi de bir uzmanlığı olan profesyonellerdir.


TURYAP her türden değişme ve gelişmeye çok çabul uyum sağlayacak dinamik bir yapıya sahiptir.Yanlız ofisleriyle değil,binlerce satılık-kiralık portföyün bulunduğu web sitesiyle de müşterilerine ulaşarak,gayrimenkul sektöründe yeni bir  çağ başlatmiştır.


İnsan yaşamı boyunca emek vererek oluşturduğu birikimini ancak gayrimenkule çevirdiği anda boşa gitmemiş saymaktadır.Ülkemiz insanının emlak ve emlakçı konusunda edindiği tecrübeler,böyle yaşamsal bir  birikimin emanet edindiği kişiye(emlakçıya)değişmez bir önyargıyla birlikte büyük sorumluluklar yüklemektedir.


Markalı emlakçılık''ın güven düygusunun öne çıktığı,emlakçının kişisel taahütlerinin yerini ''kamuoyunda tanınan ve bilinen olma''avantajının aldığı bir popülariteye kavuşmasında TURYAP'ın payı büyüktür.En köklü ve en yaygın emlak organizasyonu olan TURYAP yalnız ülke içinde değil,yurt dasında da tanınarak,talep görmesi anlamında gurur vericidir.


TURYAP,Uluslararası Emlak Yatılımcıları Danışmanları ve Acentaları Birliği FOPDAC üyesidir.


Yurt dışındaki emlak alımlarımızda güvenilir bir alışveriş için,acentanızın FOPDAC(uluslararası Emlak Yatırımcıları,Danışmanları ve Acentaları Birliği)üyeliğini kontrol edin.


TURYAP'ın,temsilcisi olduğu FOPDAC'ın tüm üyeleri aşağıdakı logoyu taşırlar.Bu logo dünya çapında güvenli emlak alım  satımının anahtarıdır.1973 de temelleri atılan FOPDAC'ın kuruluş amacı,kendi ülkesi dışında emlak satın almak isteyen alıcının haklarının korunmasıdır.